+420 603 347 751     +420 603 452 370     +39 334 159 17 43     info@ostrov-sardinie.cz

Pláže

La Cinta (Puntaldia / SAN TEODORO)

Vyhlášená pláž „La Cinta“ je charakteristická velmi jemným bílým pískem a ohromuje svojí délkou a šířkou. Je ideální pro rodiny s malými dětmi svým pozvolným vstupem do moře. Nabízí také kompletní služby půjčoven motorových člunů, kitů a dalšího sportovního vyžití.

Salina Bamba (Coda Cavallo)

Krásná pláž s bílým pískem, průzračně čistou vodou a pozvolným vstupem do moře. Je ideální pro rodiny s malými dětmi. Od našich objektů je vzdálena 150-200 m.

Cala Brandinchi (Coda Cavallo)

Kouzelná pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře též přezdívaná Tahiti, je jednou z nejvyhledávanějších. Od našich objektů vzdálená cca 500-600 m.

Suaraccia (Coda Cavallo)

Menší pláž s kouzelným výhledem na ostrov Tavolara, obklopená stromy, díky nimž zde téměr nefouká.

Cala Ginepro a Cala Girgholu (Punta Molara)

Několik menších ukrytých pláží s bílým pískem, které vám zaručují dokonalé soukromí.

Santa Anna (lokalita Tanaunella)

Dlouhá pláž s bílým pískem přísluší k letovisku Budoni. Nabízí kompletní služby půjčoven motorových člunů, kitů a dalšího sportovního vyžití. Naleznete zde i velmi kvalitní restaurace.

La Pelosa (Stintino – Capo Falcone)

Nádherná pláž s jemným bílým pískem, tyrkysovou vodou a pozvolným vstupem do moře, je považována za jednu z nejkrásnějších pláží ostrova. Výběžek Capo Falcone je zajímavý tím, že z jedné strany jsou skalní útesy a z druhé zmiňovaná pláž. Mezi místními se nazývá „DUE MARE“ a je zde ideální prostředí pro šnorchlování – najdete zde dvě potápěčská centra. Pláž nabízí kompletní služby půjčoven vybavení pro různé vodní sporty.